hizmetinizdeyiz
istif makinaları

7/24 Hizmetinizdeyiz.

0507 918 82 58

Hakkımızda

istif makinaları 2012 Yılında kurulan firmamızın bugüne dek sürdürdüğü forklift satış , forklift kiralama, forklift yedek parça satışı, golf arabası kiralama satış servisi firmamızı en üst sıraralara taşımıştır ve taşımaya devam etmektedir. Bölgesinde bünyesinde Forklift Yedek Parça Satışı ve Profesyonel Fortklift servisi olan çok ayrıcalıklı bir firmadır.

Müşterisine her türlü ihtiyacını karşılayacak donanıma ve uzun yıllarla ölçülebilen bir tecrübeye sahiptir.Ayrıca Forklift kiralama çözümleri üreten, kendisini müşterinin yerine koyan,onun çıkarlarını düşünen bir politika izlemeyi ilke edinen firmamız bu alanda uzmanlaşmış kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir.

Klasik bir forklift servis ve yedek parça ve istif makinaları firması olmaktan öte, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarak, gerek forklift kiralama şartları ve avantajlarıyla gereksede forklift yedek parça hizmetimizde ‘hizmette sınır yoktur’ ilkesiyle: Uzman ve tecrübeli kadrosuyla, marka bağımsız tüm forklift müşterilerimize makul fiyat ve en iyi hizmeti günün her saatinde sorunsuz bir şekilde verebilmenin avantajlarını sunmaktadır.

DMS İstif Makinaları olarak TÜM FORKLİFT MARKALARI ile ilgili Teknik Servis ve Forklift Yedek Parça Satışı aynı zamanda firmanızın ihtiyaçları doğrultusunda uzman ekibimiz tarafından bakımdan geçmiş 2.el forklift satışı ve eğer talep ettiğiniz takdirde Forklift Kiralama Hizmetimizle ve Servis Ekibimizle siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmete hazır olduğumuzu taahüt ederiz.

dm istif , istif makinalari tamiri , tcm forklift , ikinci el forklift , 2.el forklift , jungheinrich forklift , forklift tamiri , forklift fiyatları , istifleme araçları , forklift yedek parça , forklift kiralama , komatsu forklift,forklift fiyatları,istif makinası,akülü istif makinaları , elektrikli transpalet

Sitemizdeki Forklift ve İstif Makinaları örnek amaçlıdır.
Diğer istif makinaları ve ürünler için lütfen irtibata geçiniz.

DMS Forklift Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. ©2019 İstanbul.