hizmetinizdeyiz
istif makinaları

7/24 Hizmetinizdeyiz.

0507 918 82 58

Armanni İstif Makinaları

armanni logo
ust tirnak alt tirnak

Armanni İstif Makinaları Yetkili Servisi

Armanni Ürünlerine ve Hizmetlerine Dair Herşeyi Sayfamızda Bulabilirsiniz.

TPE SL SMART - Elektrikli Transpalet
TPE SL SMART | Elektrikli Transpalet | 2000 Kg - 200 mm

Hızlı ve güvenli,çok yönlü ,çevik ve kompakt, düşük alanlarda serbestçe hareket edebilmek için en iyi çözüm bu özellikleri sayesinde, TPE SL SMART kamyonlarda hareket için uygundur.Özelliklerinden bazıları; Enerji geri fren,Elektromanyetik freni,Pil uyarı göstergesi,Çatallar için Basma düğmeli,1150mm uzunluğunda çatal,Güvenlik sistemler,Çift ön silindirler salınan,Ekstra ağır tekerlekler ile tekerlekler stabilizasyonu,Tekerlek üzerinde amortisör.

TPE SL DL - Elektrikli Transpalet
TPE SL DL | Elektrikli Transpalet | 1800 Kg - 200 mm 1000 Kg - 1400 mm

TPE SL DL Optimum görüş ile karakterize basit direği olan 1400 mm yüksekliğe kadar yük kaldırma imkanı sunduğu elektrikli transpalet.TPE SL DL benzersiz özellikleri dolayısıyla, raflarda, malların depolanması kısmi pick-up tabi eşya toplama ,yükleme gibi ek özellikleri ile eşzamanlı kullanımı yaygın transpalet malların taşınma işlemleri birleştirerek kolay kullanımı, özellikleri ile büyük işlerin üstesinden gelmeyi başardı.

TPT SL - UB - Elektrikli Transpalet
TPT SL - UB | Elektrikli Transpalet

TPT SL ve TPT SL UB yere veya gemide operatör ile elektronik transpaletler aralığını temsil eder; hidrolik Kaldırılabilen hitch ile donatılmış, tamamen güvenli koşullarda mal çekmek için ideal bir çözüm temsil eder.Mikroişlemci ile 24V 30A elektronik akü şarj cihazı (harici), 24V 160Ah çekiş pil, Mikroişlemci hatası araştırma ile 24V yüksek frekanslı elektronik sistem, Hızlandırıcı serbest zaman frenleme akımı tersine, Elektromanyetik freni, Pil uyarı göstergesi ,Akustik uyarı düğmesi

TPM - TPM F - TPM PE - Manuel Transpalet
TPM - TPM F - TPM PE | Manuel Transpalet

Sürgülü kolaylaştırmak için sağlam bir çerçeve ve hidrolik pompa, özel jantlar ve yataklar ile karakterize dar alanlarda basit ve hızlı hareketler için ideal bir yardımcıdır.1150/1000mm uzun çatal ile yapılandırma çatal dış boyutu (685 mm). TPM PE: bu çatallar üzerine entegre özel yük hücreleri dayanan hassas tartı aletleri ile donatılmış TPM versiyonudur.

İstifleme Aracı
Master Light | İstif Makinaları | 1000Kg - 1600mm

Çeviklik, sadelik ve çok yönlülüğü nitelikleri vardır.düşük maliyetli, küçük ve büyük şirketlerde herhangi bir üretim ortamı için uygundur yaya istifleyici kamyon. güvenlik aygıtları ve üretim felsefesinde olanlar için en uygun istifleme aracıdır.1150mm uzunluğunda sabit çatal.Güvenlik sistemleri.Tek bacak üzerinde silindir.Ekstra ağır tekerlekler ile tekerlekler stabilizasyonu.Tekerlek üzerinde amortisör.Toplam serbest asansör.

Yeni Ürünler - Armanni İstif Makinaları
istif makinaları istif makinaları istif makinaları istif makinaları

istif makinaları , istifleme araçları , manuel transpalet , elektrikli transpalet , amortisör , tekerlek , Tcm Forklift.

Sitemizdeki Forklift ve İstif Makinaları örnek amaçlıdır.
Diğer istif makinaları ve ürünler için lütfen irtibata geçiniz.

DMS Forklift Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. ©2019 İstanbul.